czwartek, 13 listopada 2008

Adam Neate za free!

Kto mieszka w Londynie, będzie miał jutro niepowtarzalną okazję zdobyć za darmo prace Adama Neate. I wcale nie będzie musiał wyrywać komuś drzwi z zawiasami, ani wycinać kawałka muru.
Adam, jeden z najbardziej charakterystycznych i uznanych brytyjskich streetartowców w piątkową noc na ulicach Londynu pozostawi 1000 swoich prac, sprawiając, że miasto stanie się wielką galerią. Akcja zapowiadana jest od kilku dni, więc fani i kolekcjonerzy mają czas na to żeby się dobrze przygotować na wielkie polowanie.Adam Neate wcześniej już zostawiał swoje prace na ulicach, nie jest też pierwszym artystą robiącym taką akcję, ale nikt do tej pory nie zrobił tego na tak dużą skalę.

4 komentarze:

bartas pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=8jPKwZC_Fz0

http://current.com/items/89523224/adam_neate_s_street_art_action_art_for_free.htm

fajnie fajnie ja bardzo szanuję jego prace, ciekawa i wesoła postać.. byłem kiedyś na jego stronie ...nie mogę jej znaleźć w swoich linkach by podpiąć ...ale zainteresował mnie jeden myk... bo z tego co skumałem to będzie rozkładał po mieście litografie podkolorowane!?!... fajnie by było jakby opróżnił pracownię czy coś ..a tak to trochę mi pachnie reklamą i pseudo dormoszką... nie wiem... może się nie znam ...ale coś mi tu śmierdzi ...i nie kumam po co rozkładać tą samą grafikę po mieście? ilość też nie jest jakaś zatykająca dech w piersi ... no ale może sie nie znam hehehe

Anonimowy pisze...

takiego czegos ,to i za darmo bym niechcial!

m-city pisze...

"Adam Matysiak"

Anonimowy pisze...

wooow super,
gowniane rozdaje za free,
a za wczute kaze slono placic